Bakımlı babalara akıllı hediye önerileri

Bu sene babanıza en az sizin aranızdaki ilişki kadar yakın bir tıraş hediye ederek gününe en iyi şekilde başlamasına yardımcı olun.

Bakımlı babalara akıllı hediye önerileri

Bu sene babanıza en az sizin aranızdaki ilişki kadar yakın bir tıraş hediye ederek gününe en iyi şekilde başlamasına yardımcı olun. Braun kusursuz bir temiz tıraşlı görünümü seçen babalara en uygun tıraş makinesi portfolyosu ve sakalının şekli konusunda tam bir hassasiyet arayanlar için özel tasarlanan saç/sakal şekillendirme makineleriyle sizi hediye arama derdinden kurtarıyor. Tıraş stili ne olursa olsun babanız için mükemmel hediyeyi bulmanız mümkün!

Stilini asla geri plana atmayan babalar için: Braun Çoklu Bakım Setleri

Sakalı ile övünen babaların favorisi bu yıl Braun 9'u 1 arada çoklu bakım kiti olacak. Her bir tüy için tam doğru tıraşı sağlamak için 39 hassas uzunluk ayarı ile stilinin kontrolünü tamamen babanızın eline verebilir, her gün iyi görünmesini ve iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Günümüz erkeğinin saç ve sakalını aksesuar gibi kullanması trendi her yıl artarak devam ediyor. Braun’un tüm vücut için kusursuz bakımlı bir görünüm ve stil kazanımı için tasarladığı Braun MK3080 4 çoklu bakım kiti 9 ayrı kesim şeklini bir arada barındırıyor. 60 dakika çalışma süresi ile ıslak ve kuru kullanılabilen Braun MK3080 saç ve sakal alanında farklı stiller denemeyi vaad ediyor.

Braun MGK 3080 Erkek Bakım Seti – 269 TL – tepeden tırnağa hassas stil için

⦁ Sakala stil verme – İki sabit tarak 2 mm'lik adımlarda 13 uzunluk ayarı ile her zaman hassas bir görünüm elde etmeyi sağlar.
⦁ Saç kesme – Akıllı saç kesme tarağı saçı ve sakalı için hassasiyet ve kontrol sağlar.
⦁ Vücut bakımı – Vücut bakım eki tüm vücudundaki tüyler için yakın bir tıraş sağlar.

Mükemmeliyetçi babalar için: Braun’un üstün performanslı makineleri ile olağanüstü nazik bir tıraş deneyimi

Daha az ile daha fazlasını söyleyen bir hediye için akıllı teknolojiye ve yenilikçi tasarıma sahip Serilerdeki tıraş makineleri portföyü babanıza, en önemli anları için, ona en uygun olan dünyanın en verimli tıraşını verebileceğiniz anlamına geliyor. Herkese göstermiyor olsa da siz babanızın daha yumuşak yanını her zaman görüyorsunuz. Braun'un basıncı en aza indiren ve en konforlu tıraşı sağlayarak deriyi koruyan Deriye Duyarlı teknolojisi sayesinde onun kendisine de size davrandığı kadar nazik olacağından emin olabilirsiniz.

Braun Series 5 Tıraş Makinesi / 5140 – 749TL

Cildi için rahat ve kusursuz bir tıraş isteyen babanız için Braun 5 Serisi ile, zor alanlarda dahi verimlilik ve yakınlık deneyimi sağlayın. Skin-Sensitive teknolojisi ile 5 Serisi cildi korumak için basıncı en aza indirir ve AutoSense teknolojisi ve Comfort FlexHead ile hem geniş hem de en küçük alanlarda kolaylıkla gezinir. Olağanüstü bir performans sunarken çalışırlarken cilt konforundan ödün vermez ve babanıza en yakın tıraşı sunar.

Babalar Gününe özel indirimler için tıklayınız https://bit.ly/2sTQG60


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER