Servisçilerin okul bahçesindeki silahlı kavgası kamerada

Ümraniye'de bulunan Fatih İlkokulu'nda dün öğle saatlerinde servisçiler arasında silahlı kavga çıkmış, kavgada Cüneyt Elik isimli şahıs hayatını kaybetmiş, 2 kişi de yaralanmıştı.Kavga anlarına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Servisçilerin okul bahçesindeki silahlı kavgası kamerada

Ümraniye'de bulunan Fatih İlkokulu'nda dün öğle saatlerinde servisçiler arasında silahlı kavga çıkmış, kavgada Cüneyt Elik isimli şahıs hayatını kaybetmiş, 2 kişi de yaralanmıştı.Kavga anlarına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde okula bir araç giriyor. Daha sonra kavgada yaralanan bir kişinin yerde yattığı görülüyor. Ardından yaralı şahıs taksiyle hastaneye götürülüyor. Bu sırada diğer şahısların ellerindeki silahları beline koydukları görülüyor.
Öte yandan servisçilerin arasındaki kavganın geçen yıldan beri sürdüğü öğrenildi. İki grup okulda karşılaşınca tekrar birbirlerine girdikleri öğrenildi. Olayla ilgili 7 kişi gözaltına alınırken, 3 kişinin de arandığı öğrenildi. Aranan 3 kişiden F.E.'nin çocuğa cinsel istismardan suç kaydı olduğu öğrenildi.
 

Sadık Kahraman
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER